Globe Of Death

Globe Of Death


Odwiedzając ich pokazy, widz może śledzić etapy rozwoju chyba najciekawszej współcześnie formacji, czynnie związanej z ideą City Stunts - wyjątkowo ekstremalną formą rozrywki, jaką gwarantują tylko ulice i mroczne zakamarki miasta.

Fundamentem projektu Streets Owners jest połączenie pasji i profesjonalizmu. Stworzenie dynamicznego widowiska pozwalającego bezpiecznie doświadczać niecodziennych emocji i wrażeń. Show, którego podmiotem jest unikalna sztuka ulicy... sztuka, która nie toleruje iluzji i półśrodków. Dlatego zagrają bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu... na full mocy!


Decydując się na realizację przedsięwzięcia do współpracy zaprosili najlepszych specjalistów z danej dziedziny. Być może nazwiska wielu z nich są dla Was znane. Nic dziwnego, ich dorobek artystyczny względnie sportowy jest imponujący. Swoją obecnością gwarantują najwyższą jakość projektu Streets Owners.


Zamysł programu jest żywy, otwarty, wciąż ewoluuje i dojrzewa. Kierując się potrzebą zbudowania czegoś nowego, odmiennego ciągle szukają inspiracji i podniet. Skorzystają ze sprzętu, na którym nie odważył się wystartować przed nami nikt dotąd. Klasyczne sekwencje zaprezentują w odważnej, diametralnie odmiennej aranżacji. Pomimo, że cały projekt utrzymany jest w konwencji widowiska artystycznego główny nacisk kładą na zachowanie autentyczności odtwarzanych sytuacji, a zwłaszcza związanych z nimi emocji.


„Kiedy siadasz za kierownicą swojego auta i musisz przejechać ulicami szybciej niż zdołasz zrobić to myślą to znak, że podjąłeś wyzwanie. Zdecydowałeś się na walkę ze samym sobą, z przeciwnikiem, a także z własnym przeznaczeniem... To sytuacja, z której nie można się wycofać honorowo... Masz tylko jedno wyjście: Walcz i wygraj! "                                                                         Tonda Paroubek
 

Galeria Globe Of Death

Sponsorzy

Patroni medialni