Dołącz do rodziny! kilka słów o tegorocznej misji festiwalu

Dołącz do rodziny! kilka słów o tegorocznej misji festiwalu

Misją Tattoo Konwent jest promowanie tatuażu jako sztuki, walka z negatywnymi stereotypami dotyczącymi osób wytatuowanych oraz wsparcie prężnie rozwijającej i rozrastającej się, polskiej branży tatuatorskiej. Wszystkie ubiegłoroczne edycje odbywały się pod hasłem „OLD’s cool”, wówczas  zależało nam na przybliżeniu tatuażu osobom starszym. Hasło nawiązywało również do odbywającej się w Poznaniu, jubileuszowej, dwudziestej już edycji wydarzenia.

Tym razem Tattoo Konwent chce skupić się na całych rodzinach, które coraz liczniej odwiedzają wydarzenie. Specjalnie dla nich przygotowano korzystne cenowo pakiety biletów (2+1 lub 2+2). Dodatkowo dzieci do 10. roku życia, pozostające pod opieką pełnoletniego uczestnika wydarzenia oraz seniorzy 60+ wezmą udział w wydarzeniu za darmo. Przygotowane zostaną także nowe atrakcje dla najmłodszych. Maluchy aktywnie i kreatywnie spędzą czas w bardziej niż dotychczas rozbudowanej strefie animacyjnej, a ich rodzice w tym czasie skorzystają z innych atrakcji. 

Dla rodziców i dzieci przygotowano także specjalny konkurs. Zgodnie z jego zasadami, rodzic może wygrać darmowy tatuaż pod warunkiem, że autorem projektu będzie jego dziecko do 10 roku życia. Więcej informacji znajdziecie na naszym Facebooku!

Tegorocznym edycjom Tattoo Konwent i jego akcjom specjalnym będzie przyświecać hasło „Dołącz do rodziny”. Myśl przewodnia tegorocznych konwencji ma nie tylko służyć jako zaproszenie dla rodziców z dziećmi. Podkreśla także charakter wydarzenia, które z eventu skierowanego do hermetycznej grupy odbiorców, zmieniło się w otwarty festiwal lifestyle’owy. Tattoo Konwent łączy wszystkich, których zachwyca sztuka tatuażu – niezależnie od tego czy posiadają dużą ilość wzorów na ciele czy dopiero szukają odpowiedniego artysty, który wykona pierwszy wzór. 

Całą ideę przedstawiamy między innymi na naszym plakacie, na którym możecie zobaczyć... mamę! Już wkrótce poznacie resztę konwentowej rodziny. Pojawiać się będą na plakatach dla kolejnych edycji wydarzenia!

2018-08-06 09:13:05

Sponsorzy

Patroni medialni