Tattoo Bilet - teraz każdy może wydziarać się w ciemno!

Tattoo Bilet - teraz każdy może wydziarać się w ciemno!

Pamiętacie „Dziarkę w ciemno”? Akcja specjalna, zapoczątkowana przez nas w ubiegłym roku odniosła wielki sukces i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Zgodnie z jej zasadami wybrany tatuator wykonywał zaprojektowany przez siebie wzór na ciele uczestnika zabawy. Tatuowany wybrać mógł jedynie artystę i miejsce na ciele (rękę do linii łokcia lub nogę do wysokości kolana), na którym zostanie utrwalony nieznany mu motyw. Ukryci za specjalną kotarą tatuatorzy sami wybierali tematykę wzoru. Model mógł zobaczyć gotowy tatuaż dopiero, gdy artysta postawił na jego ciele ostatnią kreskę. Do akcji zapraszaliśmy znanych i lubianych reprezentantów polskiej branży tatutorskiej. Prace każdego z nich charakteryzowały się niepodrabialnym stylem.

Nowa formuła – Tattoo Bilet z  „Dziarką w ciemno”

Dotąd wydziarać się w ciemno można było jedynie zwyciężając w organizowanym przez Tattoo Konwent konkursie. Wielu z Was pytało o to czy tatuator mógłby wykonać „wzór-niespodziankę” odpłatnie. Niestety nie było to możliwe. Jednak tym razem zmieniamy zasady! Do akcji zgłosić się może każdy, kupując specjalny bilet w cenie 399 zł. Wejściówki są jednak limitowane. Przewidzieliśmy po 5 Tattoo Biletów do każdego z trzech artystów (łącznie tylko 15 miejsc!). Jeśli jesteś zainteresowany – śpiesz się. Tutaj działa zasada „Kto pierwszy, ten lepszy!”.  Koszt wejściówki obejmuje: dwudniowy bilet oraz możliwość wytatuowania się w jednym ze specjalnych boksów „Dziarka w ciemno”. Tattoo Bilet będzie można nabyć tylko do 15.03.2018. Po dokonaniu zakupu obowiązkowo skontaktuj się z nami pod mailem: dziarka@tattookonwent.pl w celu ustalenia szczegółów, w tym terminu (24 lub 25 marca) i godziny sesji.

Pamiętaj, że przystąpienie do akcji jest jednoznaczne z akceptacją REGULAMINU zabawy, który znajdziesz TUTAJ.

Jeśli masz odwagę, kochasz tatuaże i poszukujesz nowych wrażeń zapraszamy do zabawy. Do wzięcia udziału w akcji zaprosiliśmy tym razem trójkę artystów: Damiana Dymasa, Cristal Heart Tattoo i Marcelinę Urbańską. Sprawdź czyje prace bardziej wpasują się w Twoje gusta:

Dymas:

Damian "Dymas" Bąk tatuuje od 9 lat. Na co dzień pracuje w Zajawa Tattoo Kraków, ale spełnia się także jako doktorant wydziału malarstwa na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Typowa artystyczna dusza, z dużym dystansem do siebie i świata. Specjalizuje się w tatuażach graficznych - czarnych, konturowych kompozycjach. Tworząc obrazy lubi działać warsztatowo, dlatego wykonuje ciągiem wiele prac o tej samej tematyce, wyczerpując jakby temat do cna. Na Poznań Tattoo Konwent będziecie mieli okazję obejrzeć wystawę jego autorstwa.

Jego prace możesz obejrzeć:
http://poznan.tattookonwent.pl/wystawcy/tattoo-bilet-dziarka-w-ciemno
https://www.facebook.com/pg/DamianDymasTattoo/photos/?ref=page_internal

KUP BILET Z DZIARKĄ OD DAMIANA DYMASA

Crystal Heart Tattoo

Jego przygoda z tatuowaniem zaczęła się od wykonywania rysunków i grafik dla zespołów. Po skończeniu architektury w 2015 roku, zamiast do biura, trafił do profesjonalnego studia tatuażu. Tam kształtował się jego indywidualny styl.  Borys wykonuje głównie tatuaże typu blackwork i dotwork. Tworząc swoje prace miksuje oba style.

Jego prace możecie sprawdzić na:
http://poznan.tattookonwent.pl/wystawcy/dziarka-w-ciemno
https://www.facebook.com/CrystalHeartTattoo/

https://www.instagram.com/crystal_heart_tattoo/

KUP BILET Z DZIARKĄ OD CRYSTAL HEART TATTOO

Marcelina Urbańska:

Marcelina Urbańska pracuje w katowickim studiu Pajęczyna od ponad roku, ale tatuowaniem zajmuje się już od 7lat. Wykonywane przez nią wzory to połączenie stylu tradycyjnego i graficznego. Ich charakterystyczną cechą jest wyczuwalny klimat lat 20stych. Artystka inspiruje się ilustracją plakatową, łączy ze sobą czerń, szarość i pojedynczy kolor.

Sprawdź jej prace na:

http://poznan.tattookonwent.pl/wystawcy/dziarka-w-ciemno-2
https://www.facebook.com/marczoltattoo/

https://www.instagram.com/marcelina.urbanska/?hl=pl

KUP BILET Z DZIARKĄ OD MARCELINY URBAŃSKIEJ

2018-08-06 09:13:05

Sponsorzy

Patroni medialni