Dziarka w ciemno na Poznań Tattoo Konwent

Dziarka w ciemno na Poznań Tattoo Konwent

Dziarka w Ciemno również w tym roku powraca na Poznań Tattoo Konwent. Dla tych, którzy nie wiedzą -  To akcja specjalna, zapoczątkowana przez nas dwa lata temu. Nazwa pochodzi od "Randki w ciemno", ponieważ zgodnie z jej formułą tatuator wykonuje zaprojektowany przez siebie wzór na ciele uczestnika zabawy, a tatuowany dowiaduje się co zostało utwalone na jego skórze, dopiero gdy artysta postawi ostatnie kreski. Uczestnik zabawy może wybrać jedynie artystę i miejsce na ciele (rękę do linii łokcia lub nogę do wysokości kolana), na którym zostanie utrwalony nieznany mu motyw. Do akcji zapraszamy znanych i lubianych reprezentantów polskiej branży tatutorskiej. Prace każdego z nich charakteryzowały się niepodrabialnym stylem i charakterystyczną kreską.

Jak wziąć udział w dziarce w ciemno?

Aby wydziarać się w ciemno należy zakupić specjalny bilet Tattoo Bilet w cenie 399 zł. Obejmuje on wejściówkę dwudniową i tatuaż. Bilety są jednak limitowane. Każdy biorący udział w akcji tataużysta może wykonać tylko 5 dziarek! Jeśli jesteś zainteresowany – śpiesz się. Tutaj działa zasada „Kto pierwszy, ten lepszy!”.  Po dokonaniu zakupu obowiązkowo skontaktuj się z nami pod mailem: dziarka@tattookonwent.pl w celu ustalenia szczegółów.

W tym roku za kotarą Dziarki w ciemno kryć się będą:

Local Pirate

Kontrowersyjny przedstawiciel młodej szkoły tatuażu i stylu eufemistycznie zwanego „ignorant". Budzi mieszane uczucia - od uwielbienia po hejt, jednak nie sposób przejść obok niego obojętnie! Jeśli kochasz dziary z przymróżeniem oka, to koniecznie go sprawdź!

Bohomazy Pirata znajdziesz tu:

https://www.facebook.com/lokalnypirat/

https://www.instagram.com/local_pirate/

KUP BILET

Knefel - 07.04.2019

Tatuator pracujący w stylu tradycyjnym, którego cechy to gruby, solidny kontur, mocny kolor i uproszczona forma. Najczęstszą tematyką prac Knefla są zwierzęta, rośliny i ludzie przedstawieni nierzadko ironiczny sposób. Wywodzi się z śląskiego studia Chyba Ty Tattoo, aktualnie pracuje w warszawskiej Kanwie na Powiślu.

Prace Knefla możecie zobaczyć tutaj:

https://www.facebook.com/knefeltattoo/

https://www.instagram.com/knefeltattoo/

KUP BILET

Pamiętaj, że przystąpienie do akcji jest jednoznaczne z akceptacją REGULAMINU. Zakup biletu wymaga pisemnego wyrażenia zgody na poddanie się zabiegowi tatuowania bez wiedzy o wyglądzie wykonywanego na ciele wzoru tatuażu. Dodatkowym wymogiem jest wypełnienie kwestionariusza o stanie zdrowia. Wszystkie dokumenty zostaną przedłożone do podpisu przed rozpoczęciem zabiegu.

Galeria Dziarka w ciemno na Poznań Tattoo Konwent

Sponsorzy

Patroni medialni