Inkingz zone z zagranicznymi artystami

Inkingz zone z zagranicznymi artystami

Inkingz Zone to strefa, w której pojawią się zagraniczni i cenieni polscy artyści specjalizujący się w stylu realistycznym. Spotkać będzie w niej można stałych bywalców międzynarodowych konwencji tatuażu takich jak:

Julien Thiebers - właściciel studia Clockwork Needle we Francji. To stały bywalec największych światowych konwencji tatuażu - w Paryżu, Mediolanie, Brukseli, Londynie.
Benoit Santiago - właściciel salonu Gypsy Ink z południowej Francji.
David Roduit - tatuator działający w ramach studia Experiment Ink Tattoo ze Szwajcarii.
Piotr Deadi Dedel - tatuator na co dzień stacjonujący w Krakowie, skąd wrócił po 5 latach pracy w Londynie. Tatuował gościcinnie w wielu europejskich krajach, także na konwencjach tatuażu i współpracował z wieloma światowej klasy artystami Na Tattoo Konwent poprowadzi również warsztaty dla początkujących tatuatorów.
Yarson Stachowicz - najczęściej wykonuje tatuaże portretowe. Pracuje w północnej Szkocji w swoim salonie Yarson Tattoo Studio. Tatuuje jeżdząc po całym świecie, w ostatnim czasie szczególnie istotnym miejscem na mapie jego podróży jest USA. Na Tattoo Konwent poprowadzi również warsztaty dla początkujących tatuatorów.
Remi Frances - specjalista w stylu realistycznym, stacjonujący we Francji. Doskonale operuje światłocieniem. Jego prace to przede wszystkim kompozycje czarno-białe.
Piotr Miechowian - rezydent Tetris Tattoo z Ostrowa Wielkopolskiego.

W strefie będzie można nabyć odzież firmy La Mort Clothing oraz Sullen. Na miłośników sztuki czekać będą wystawione na sprzedaż, olejne arcydzieła poznańskiego tatuatora Kuby Kujawy.

Galeria Inkingz zone z zagranicznymi artystami

Sponsorzy

Patroni medialni